Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Paczkomaty InPost) już od 200,00 zł.
Konkurs Facebook

Regulamin konkursu FB „W zimie ciepło, w lecie zimno”

1. Organizatorem konkursu jest sklep internetowy Best-Tea, z siedzibą przy ul. Wilsona 31 w Zielonce koło Warszawy, NIP 125-16-16-199.
2. W konkursie może wziąć udział każdy, kto wykona zadanie konkursowe opisane w treści posta umieszczonego na profilu Harney & Sons Fine Teas Poland. Osoby niepełnoletnie powinny przesłać zgodę na udział w konkursie, podpisaną przez rodzica/opiekuna w prywatnej wiadomości na FB.
3. Zadanie konkursowe polega na dokończeniu zdania konkursowego. Ocenie będzie podlegać liczba lajków zgromadzona pod konkretnym postem dodanym przez uczestnika.
4. Konkurs rozpocznie się o godzinie 16:20, w dniu 11-08-2015, a zakończy o godzinie 12:00, w dniu 14-08-2015. Organizator ogłosi zwycięzcę najpóźniej w dniu 15-08-2015 na FB, prosząc osobę która wygrała o przesłanie maila z danymi do wysyłki.
5. Nagrodą w konkursie jest: kubek termiczny Harney & Sons.
6. Zwycięzca konkursu zostanie wyłoniony przez osobę kierującą mediami społecznościowymi firmy Best-Tea, która jest bezpośrednim reprezentantem tej firmy w sieci, na podstawie największej liczby lajków zgromadzonych pod postem uczestnika, który dokończył zdanie konkursowe.
7. Nagroda zostanie dostarczona zwycięzcy na koszt firmy Best-Tea sc, na wskazany przez niego adres. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za podanie niewłaściwego adresu doręczenia oraz odbiór nagrody przez osobę nieupoważnioną do odbioru, znajdującą się pod adresem wskazanym przez zwycięzcę.
8. W razie ewentualnych pytań lub wątpliwości jest możliwość skontaktowania się z organizatorem konkursu poprzez wysłanie do niego wiadomości prywatnej na Facebooku lub na adres e- mail: biuro@best-tea.pl

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl