herbaty_premiumNajlepszy sklep internetowy z markowymi herbatami premium w jednym miejscu.

Prezentujemy najlepsze marki renomowanych producentów herbat na świecie. Nasze mieszanki wyróżniają się najwyższą jakością liści herbacianych, oryginalnym połączeniem smaków oraz pięknymi opakowaniami. Każdy etap produkcji naszych herbat kontrolowany jest przez specjalistów, którzy zwracają szczególną uwagę na poprawne zbiory liści herbaty, prawidłowe przechowywanie mieszanek oraz należyty transport. Specjalnie dla Naszych klientów wprowadziliśmy najwyższej światowej jakości marki herbaciane - Harney & Sons, Kusmi, Palais des Thes, Newby, Ambessa, Chopra, Just-Tea, Yogi, Moya Matcha, Aiya Matcha, Kurupi Yerba Mate.   


Herbaty Harney & Sons-marki herbat premium


HARNEY & SONS

Jedna z najbardziej kultowych marek herbacianych na świecie. Swoją renomę zawdzięcza najwyższej jakości herbatom oraz naturalnym dodatkom i aromatom. Pięknie pakowana w dekoracyjne metalowe puszki oraz kartoniki.


Herbaty zielone Matcha AIYA z Japonii-marki herbat premium


AIYA MATCHA

Aijiro Sugita to twórca marki AIYA jednej z najstarszych firm w Japonii która produkuje najwyższej jakości herbaty Matcha od przeszło 130 lat.


Herbaty Palais des thes -marki herbat premium


PALAIS DES THES

Marka założona we Francji w roku 1986, firma specjalizuje się w imporcie najwyższej jakości liściastych herbat. W przeciągu 30-stu lat swojego istnienia, Palais des Thés została zaliczona do grona najbardziej luksusowych marek herbacianych we Francji.


Herbaty Kusmi-marki herbat premium


KUSMI

Marka powstała w 1867 roku, w carskiej Rosji gdzie szybko stała się synonimem jakości, a wizytówką firmy stały się autorskie i odważne kompozycje smakowe oraz kolorowe opakowania utrzymane w dawnej carskiej stylistyce.


Herbaty Chopra -marki herbat premium


DEEPAK CHOPRA

Chopra Tea to połączenie zachodniego stylu życia z wartościami alternatywnej medycyny wschodu jak medytacja, wyciszenie, joga. Herbaty w pełni organiczne o działaniu oczyszczająco - relaksującym.


Herbaty Ambessa-marki herbat premium


AMBESSA

Marka których twórcą jest Marcus Samuelsson jeden z najlepszych szefów kuchni w USA. Ambessa to odzwierciedlenie długiej drogi jaką przeszedł Marcus aby zostać mistrzem kulinarnym.


Herbaty Moya Matcha-marki herbat premium


MOYA MATCHA

Hitomi Saito, współzałożycielka marki, dorastała w prefekturze Kanagawa w Japonii. Tworząc markę Moya Matcha Hitomi chciała w przystępnej cenie zaproponować najwyższej jakości herbatę dla jak największej grupy odbiorców.


Herbaty Newby-marki herbat premium


NEWBY

Marka herbat założona i pakowana w Wielkiej Brytanii, dostępna w 20 różnych krajach na całym świecie. Słynie z bezkompromisowej jakości herbaty zbieranej z najlepszych plantacji


Herbaty Just-Tea-marki herbat premium


JUST-TEA

Herbata, to dla Just Tea nie tylko towar, ale również filozofia. Herbata uosabia tradycję i nasze życie. Just T to zdrowe, ekologiczne produkty, pewnym pochodzeniu i sprawiedliwych warunkach wobec producentów.


Herbaty Yogi-marki herbat premium


YOGI

W latach 70-tych Yogi Bhajan prowadząc zajęcia dla młodych kursantów nauk Ajuwerdy, częstował ich specjalną herbatą Ajurwedyjską według własnego przepisu. Z biegiem czasu herbaty były już tak popularne iż zaczęto je pakować i sprzedawać dla wszystkich.


Yerba Mate Kurupi marki herbat premium


KURUPI YERBA MATE

Firma Santa Margarita twórca marki Kurupi pochodzi z Paragwaju jej historia to ponad 50 lat badań i tworzenia najlepszej Mate. Przez wiele lat selekcjonowali i dobierali te odmiany które były najbardziej wartościowe.

 
    Ciężko się zdecydować? Możesz skorzystać z kategorii PRÓBKI  i kupić dowolny smak z danej marki herbaty do spróbowania.  

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl